Bibliotecă BELLE 96 cm lățime, finisaj alb soft-mat, accente argintii, 2 uși batante, rafturi deschise
1 în stoc
Descriere produs
Descriere produs
Dimensiuni:
Lățime: 96 cm | Înălțime: 186 cm | Adâncime: 42 cm
Colecția Belle creează un spațiu amplu pentru bibliotecă și depozitare. Una dintre cele mai mari soluții de depozitare din colecția Belle, biblioteca contribuie la menținerea organizării spațiului de lucru prin furnizarea de zone de depozitare deschise și închise de diferite dimensiuni. Pe lângă faptul că poate ține cărți și articole de papetărie, poate fi folosit și pentru expunerea diverselor obiecte. Corpul robust și echilibrat al produsului este îmbogățit cu decorațiuni elegante.
Caracteristici
Caracteristici
| Tip de produs | Bibliotecă cu dulap inferior |
| Structură | PAL/MDF de înaltă densitate (premium quality) |
| Stil | Clasic – Romantic |
| Finisaj | Vopsea albă soft-mat cu detalii argintii satinate |
| Lățime | 96 cm |
| Înălțime | 186,5 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Întreținere | Ștergere cu o cârpă moale; evitarea produselor abrazive |
Fișiere de descărcat
Fișiere de descărcat
Distribuie acest produs
Transport Gratuit
Livrare GRATUITĂ în toată țara cu verificare colet la livrare.
Suport telefonic
Echipa noastră de asistență este gata să te ajute. Contactează-ne
Colet cu verificare
La momentul livrării, vei avea posibilitatea să verifici coletul.
Plata în rate
Bucură-te de mobilierul dorit acum și eșalonează costul în rate flexibile.










