Bibliotecă BUTTERFLY 54 cm lățime, finisaj alb soft-mat, 2 sertare, rafturi deschise
1 în stoc
Descriere produs
Descriere produs
Dimensiuni:
Lățime: 54 cm | Înălțime: 179 cm | Adâncime: 38 cm
Pe lângă detaliile fine și aspectul elegant, biblioteca durabilă Butterfly este un modul de care copiii dumneavoastră se pot bucura mulți ani. Compusă din 2 sertare și 4 rafturi, biblioteca oferă un loc pentru cărțile, fotografiile și obiectele prețioase preferate ale copiilor dumneavoastră pe măsură ce cresc. Fronturile sertarelor, cu o capacitate de greutate de 15 kg, sunt prevăzute cu panouri rustice care adaugă o notă unică și estetică camerelor copiilor. Sertarele cu arc sunt ușor și sigure de utilizat de către copii, oferindu-vă liniște sufletească în ceea ce privește siguranța.
În plus, accesoriile de montare pe perete incluse vă permit să fixați biblioteca pe perete pentru a preveni răsturnarea.
Caracteristici
Caracteristici
| Tip de produs | Bibliotecă îngustă cu sertare |
| Structură | PAL/MDF de calitate superioară |
| Stil | Clasic – Romantic / Premium Kids & Teens |
| Finisaj | Alb soft-mat, cu detalii florale discrete în partea superioară |
| Lățime | 54 cm |
| Înălțime | 179 cm |
| Adâncime | 38 cm |
| Întreținere | Ștergere cu o lavetă moale; evitarea substanțelor abrazive |
Fișiere de descărcat
Fișiere de descărcat
Distribuie acest produs
Transport Gratuit
Livrare GRATUITĂ în toată țara cu verificare colet la livrare.
Suport telefonic
Echipa noastră de asistență este gata să te ajute. Contactează-ne
Colet cu verificare
La momentul livrării, vei avea posibilitatea să verifici coletul.
Plata în rate
Bucură-te de mobilierul dorit acum și eșalonează costul în rate flexibile.










