Bibliotecă PEARL 44 cm lățime, finisaj rose dust, alb ivory, 1 sertar, dulap inferior
1 în stoc
Descriere produs
Descriere produs
Dimensiuni:
Lățime: 44 cm | Înălțime: 187 cm | Adâncime: 36 cm
Biblioteca Pearl este un modul care poate fi folosit timp de mulți ani, datorită detaliilor sale fine și aspectului elegant al bibliotecii, cu 1 zonă de depozitare tip scoică. Compusă din 3 rafturi orizontale și 2 verticale, puteți așeza cărțile, fotografiile și obiectele preferate. Zona tip sertar adaugă un stil diferit și estetic prin aplicarea clapetei cu șipci. Raftul din secțiunea tip scoică poate fi ajustat la înălțimea dorită de utilizator și poate satisface nevoile în schimbare.
În același timp, datorită dispozitivului de fixare pe perete care iese din ambalajul produsului, îl puteți monta pe perete și îl puteți fixa împotriva cutremurelor și răsturnării.
Cu structura sa înaltă a picioarelor, completează eleganța și oferă utilizatorului confort în ceea ce privește curățarea.
Caracteristici
Caracteristici
| Tip de produs | Bibliotecă verticală cu compartimente, sertar și dulap |
| Structură | PAL Premium și MDF cu densitate ridicată |
| Stil | Modern – Scandinavian Soft / Contemporary Kids |
| Culoare | Rose Dust (partea superioară) + Ivory White (partea inferioară) |
| Picioare | Lemn/metal cu formă conică, stabilitate excelentă |
| Lățime | 44 cm |
| Înălțime | 188 cm |
| Adâncime | 36 cm |
| Întreținere | Curățare cu o cârpă moale; nu se recomandă detergenți abrazivi |
Fișiere de descărcat
Fișiere de descărcat
Distribuie acest produs
Transport Gratuit
Livrare GRATUITĂ în toată țara cu verificare colet la livrare.
Suport telefonic
Echipa noastră de asistență este gata să te ajute. Contactează-ne
Colet cu verificare
La momentul livrării, vei avea posibilitatea să verifici coletul.
Plata în rate
Bucură-te de mobilierul dorit acum și eșalonează costul în rate flexibile.










