Birou BUTTERFLY 108 cm lungime, 3 sertare cu organizator, finisaj alb satinat
1 în stoc
Descriere produs
Descriere produs
Dimensiuni:
Lățime: 108 cm | Înălțime: 75 cm | Adâncime: 62 cm
Biroul mic Butterfly oferă un spațiu de lucru eficient datorită designului său practic și dimensiunilor ergonomice. Proiectat cu 30 cm mai îngust decât biroul Butterfly, biroul oferă soluții pentru spații mai restrânse.
Datorită blocului drept format din 3 sertare și 1 sertar compartimentat mare, obiectele pot fi depozitate într-un mod organizat. Sertarul mare de 15 kg, cu o capacitate de încărcare, este compartimentat în interior și toate nevoile sunt luate în considerare prin poziționarea unui suport de creioane din plastic.
Șinele auto-încetinitoare îi ajută pe copii să deschidă și să închidă sertarele în liniște și în siguranță. După ce se întorc acasă de la școală, copiii își pot agăța ghiozdanele pe umerașele metalice de pe ambele părți ale biroului. Pot folosi raftul de sub birou ca spațiu suplimentar de depozitare pentru articole de papetărie, cum ar fi cărți și caiete.
Caracteristici
Caracteristici
| Tip de produs | birou |
| Stil | Romantic • Modern-Clasic • Elegant |
| Culoare | Alb satinat |
| Avantaje | Spațiu amplu de organizare într-un format compact | Sertar cu organizator – avantaj exclusiv premium | Materiale rezistente și finisaj durabil | Creează un colț de studiu armonios și estetic | Ușor de integrat în camere luminoase, pastel, nordice sau shabby chic |
| Material | PAL premium 18 mm |
| Material blat | PAL premium, finisat cu lac poliuretanic |
| Lățime | 108 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Întreținere | Ștergere cu o lavetă moale | Evitați produsele abrazive | Se recomandă utilizarea în spații interioare ferite de umiditate excesivă |
Fișiere de descărcat
Fișiere de descărcat
Distribuie acest produs
Transport Gratuit
Livrare GRATUITĂ în toată țara cu verificare colet la livrare.
Suport telefonic
Echipa noastră de asistență este gata să te ajute. Contactează-ne
Colet cu verificare
La momentul livrării, vei avea posibilitatea să verifici coletul.
Plata în rate
Bucură-te de mobilierul dorit acum și eșalonează costul în rate flexibile.










