Epuizat
Colțar extensibil electric CAVANI, 272 cm lungime, formă „L”, tetiere reglabile, configurabil
Preț obișnuit
0,00 lei
Preț de vânzare
Preț obișnuit
Taxă inclusă.
Epuizat
sau 12 rate fără dobândă de la 0 lei/lună
Detalii
Configurăm împreună!
Îți dorești o altă culoare de catifea, o dimensiune atipică sau un model anume de tăblie? La Merivo, majoritatea pieselor de mobilier pot fi personalizate pentru a se potrivi perfect în dormitorul tău.
Descriere produs
Descriere produs
Caracteristici
Caracteristici
| Tip de produs | Colțar extensibil electric |
| Structură | Cadru rezistent, destinat utilizării zilnice |
| Stil | Modern / Minimalist |
| Culoare | Gri deschis |
| Tapițerie | Stofă premium cu textură catifelată easy-clean |
| Umplutură | Spumă HR de înaltă densitate |
| Formă | "L" |
| Funcționalitate | Extensie electrică a șezutului, tetiere reglabile, funcție relax |
| Lungime | 272 cm |
| Înălțime | 95 cm |
| Adâncime | 175 cm |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 60 luni |
Fișiere de descărcat
Fișiere de descărcat
Nu există niciun model 3D disponibil
Nu există nicio fișă de produs disponibilă
Distribuie acest produs
Transport Gratuit
Livrare GRATUITĂ în toată țara cu verificare colet la livrare.
Suport telefonic
Echipa noastră de asistență este gata să te ajute. Contactează-ne
Colet cu verificare
La momentul livrării, vei avea posibilitatea să verifici coletul.
Plata în rate
Bucură-te de mobilierul dorit acum și eșalonează costul în rate flexibile.










